Wydarzenia kulturalne w Zakopanem...

obecnie (4/2024)

wkr�tce (5/2024)Wybierz hotel
Wycieczki
Kursy narciarstwa

 


SEANS U WITKACEGO
18 sierpnia (czwartek) 2016, godzina 18:00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza (filia Muzeum Tatrzańskiego) Zakopane, ul. Zamoyskiego ...


Hotel Sabała

reviewed on 08.04.2024
"RESTAURACJĘ OMIJA Ć Z DALEKA ! Kelner polecił specjlaność - kiełbaski jagnięce. Zamówione kawa i kiełbaski jagnięce z patelni - ..."
napisz w�asn� opini�


Zakopane - dojazd
Zakopane - komunikacja
wyszukiwarka


Szlak architektury drewnianej
Narty w Zakopanem


Zakopane Nocą


Ważne Telefony
Berlin Guide
The Love Parade

Jak na takie małe miasto Podhala, Zakopane może pochwalić się bogatym kalendarzem imprez cyklicznych - szczególnie zimą ten górski resort przeżywa prawdziwy najazd miłośników białego szaleństwa. Narciarskim slalomom, międzynarodowym konkursom skoków narciarskich i festiwalom ludowym towarzyszą zawsze głośne zabawy w centrum miasta. Warto wspomniec również o okresie ¦wiąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, gdyż właśnie te dni obchodzi się tu jak nigdzie indziej w Polsce. Wbrew pozorom nie tylko zima przyciąga turystów do Zakopanego, miasto tętni życiem cały rok, zmienia się jedynie rodzaj imprez. Tak więc wiosną możesz zagościć na festiwalu jazzowym, oraz tatrzańskim zlocie pojazdów zabytkowych lub wybrać się do Teatru Witkacego, który przez cały rok zapewnia swoim gościom wspaniałe przedstawienia. Nie zapomnij zaglądnąć na sierpniowy Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich czy Tatrzańską Jesień.

Jeśli szukasz czegoś więcej, co możesz robić w Zakopanym po prostu zaglądnij do naszego przewodnika powyżej, który miesiąc po miesiącu wskazuje wszystkie wydarzenia godne uwagi. Wybierz "odpowiedni cykl księżyca" i odkryj najświeższe wiadomości o ekscytujących górskich wydarzeniach. Nadal czegoś szukasz? Więc może skontaktuj się z naszymi przyjaciółmi od wycieczek po Zakopanem! Oni mają mnóstwo pomysłów jak urozmaicić twój pobyt w Tatrach!

Powyżej: Muzeum Tatrzańskie zaprasza na swoje stałe ekspozycje

Z lewej: "Macarena" w wykonaniu zespołu góralskiego i zaproszonych do tańca "ceprów"

Poniżej: Pewnie myślisz, że jak impreza w Zakopanem o tylko góralska, a tu proszę, jakie czarujące DJ-ki można spotkać