Pogoda w Zakopanem

Przepraszamy, funkcja jest chwilowo niedostpna
Dzie Pogoda T.Max T.Min Wiatr Widoczno Cinienie
C C , 0 km/h hpa
C C , 0 km/h hpa
C C , 0 km/h hpa
C C , 0 km/h hpa
C C , 0 km/h hpa

WeatherMatrics v.0.3 SE PL: 0.801
 


SEANS U WITKACEGO
18 sierpnia (czwartek) 2016, godzina 18:00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza (filia Muzeum Tatrzańskiego) Zakopane, ul. Zamoyskiego ...


Restauracja Regionalna Siuchajsko

reviewed on 29.04.2024
"Pyszne jedzenie, zawsze dużo gości, ale czas oczekiwania na dania nie był długi. Miła obsługa, super podejście do gościa. Menu - j..."
napisz w�asn� opini�


Zakopane - dojazd
Zakopane - komunikacja
wyszukiwarka
Jak wiadomo, najlepiej pogodę przepowiadają górale. Gdy tylko chcemy dowiedzieć się czy dzisiaj warto wybrać się w trasę, połazić po górach, odwiedzamy poczciwego bacę i on nam wszystko wykłada jak na dłoni. Przyroda lubi jednak płatać figle. Na szczęście mamy zdobycze nowoczesnej cywilizacji, z internetem na pierwszym miejscu. Zanim więc wyruszymy na narty, wycieczkę krajoznawczą po Tatrach lub zwyczajnie nabierzemy ochoty na zwiedzanie Zakopanego - warto zaglądnąć na www.e-zakopane.com, aby sprawdzić pogodę i inne potrzebne informacje. Jesli okaże się, ża pogoda popsuła nam plany wycieczkowe, nie ma czym się martwić. Zakopane to nie tylko piękne krajobarzy, ale również nietypowe restauracje, nierzadko o typowo góralsko-tradycyjnym charakterze, kluby, puby, sklepy oraz rozmaite miejsca, gdzie rządzi zabawa i szeroko pojęta rozrywka.