Restauracja Regionalna Siuchajsko


W lipcu 2002r. na Krzeptówkach w Zakopanem wyrosła w szybkim tempie drewniana chata, w której gościnnych progach można się posilić, a także poznać regionalne zwyczaje, bogactwo góralskiego tańca i stroju. Jak obiecują właściciele, wbrew „zbójeckiej" nazwie, nie złupią tu naszego portfela. Siuchajsko" dysponuje 200 miejscami w dwóch salach ozdobionych regionalnymi sprzętami, a także rzeźbami. Centralnie umieszczony kominek stwarza ciepły, domowy nastrój. Gra góralska kapela, a na życzenie klienta góralska para urządza pokaz i naukę tańca, prezentując jednocześnie elementy stroju regionalnego.

Restauracja Regionalna Siuchajsko in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Town Centre

adres:
ul. Krzeptówki 49

telefon:
+48 18 20 17016

fax:

EMAIL Restauracja Regionalna Siuchajsko

Restauracja Regionalna Siuchajsko stronaWybierz hotel
Wycieczki
Kursy narciarstwa

 


Karczma po Zbóju
Krakow Apartments
Kraków - hotele
Kraków - restauracje

Restauracja Regionalna Siuchajsko

"Wyjątkowa jest ta restauracja. Trafiłam na Siuchajsko naprawdę przez przypadek. Kiedy zobaczyłam ilość gości, bylam w szoku. Ale po zlożeniu zamówienia i skosztowaniu dań zrozumiałam, skąd te tłumy. Polecam! "

Ewelina
10.09.2020
Ocena
5/5

"Polecam! Restauracja na poziomie. Wesele było jak z moich marzeń. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedzenie było smaczne, ale pełno zostało. Na szczęście mieliśmy gości, z którymi się tym podzieliliśmy. "

Gosia
10.01.2019
Ocena
5/5

"Pieczeń barania z sosem żurawinowym dla mnie pierwsza klasa!!! Niedrogo jak na Zakopane!"

Ala
06.11.2018
Ocena
5/5

"Jak wesele, to tylko tutaj. Powód jest prosty -przepiękny lokal , pyszności na telerzu i niesamowita zabawa przy kapeli góralskiej. "

Anna
12.09.2018
Ocena
5/5

"Najlepszy lokal w Zakopanem.Bardzo nam sie tu podobało. Nie wiem czy to już kwestia samej restauracji, czy obsługi, czy może fantastycznego jedzenia. Ale wszystko było jak należy!"

Kama
10.08.2018
Ocena
5/5

"POlecam! Najlepsza restauracja w Zakopanem. Klimatycznie, szybka obsługa, do tego duże porcje. Najedliśmy się. "

Maja
27.06.2018
Ocena
5/5