Karczma Kmicic


Lokal chlubi się swym wnętrzem i jego wystrojem, które tworzą atmosferę prawdziwej góralszczyzny. W takim otoczeniu, pod okiem miłej i fachowej obsługi smakować możemy dań kuchni regionalnej i staropolskiej. Pobyt w karczmie jest zawsze przeżyciem i przywodzi na myśl jak żyli (i jadali) sarmaccy bohaterowie Sienkiewicza. Przy dźwiekach muzyki i świetle świec, odbedziecie podróż w czasie, niezpomnianą, o której z pewnością opowiecie znajomym.

Karczma Kmicic in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Centrum Miasta

adres:
ul. Grunwaldzka 25b

telefon:
+48 (18) 2066333

fax:
+48 (18) 2066333

EMAIL Karczma Kmicic

Karczma Kmicic stronaWybierz hotel
Wycieczki
Kursy narciarstwa

 


Karczma po Zbóju
Krakow Apartments
Kraków - hotele
Kraków - restauracje

Karczma Kmicic

"Najlepsza knajpa góralska jaką można sobie wyobrazić:)!Cudowne jedzenie,placek po zbóju coś pięknego.Jedyny minusik jaki dostrzegłam to,że w ostrym sezonie porcje są znacznie zmniejszone:(!!!"

Ola
17.08.2012
Ocena
5/5

"Karczma z miejscami parkingowymi. Wystrój na dobrym poziomie, choć stoły i ławe nieco małe. Posiłek: zamówione szaszłyki baranie...nie powalały na kolana wielkością (lubię dobrze zjeść);podane były ledwo ciepłe - Mięso wyglądało na szybko odgrzane tuż przed podaniem - na pewno nie na ogniu z grila. Ceny wyższe w stosunku do karczm i podobnych wiktuałów przy głównym deptaku. Mając porównanie z innymi karczmami, ogólna ocena: dostateczne - i to tylko ze względu na obsługę. Każdy dodatek windował niewspółmiernie do jakości cenę."

Mariano
02.05.2011
Ocena
3/5

"Karczma Kmicic to niezapomniane chwile swojska goralska atmosfera przepyszne jedzonko (polecam kazdemu podniebieniu)wyrazy uznania dla kucharzy przemiła obsługa podziekowania dla milutkiej ,uprzejmej i przesympatycznej Pani Bogusi.Bardzo miły i przytulny lokal tam wszystko robi wrazenie na szostke .Polecam kazdemu i serdecznie pozdrawiam cały personel jestescie kochani oby tak dalej .dziekuje."

teresa
05.07.2010
Ocena
5/5

"obsługa super i potrawy o których długo sie pamięta"

eugeniusz
03.07.2010
Ocena
5/5

"Góralskość w każdym calu"

diego
22.06.2010
Ocena
3/5