Hostele w Zakopanem

Zakopane - zimowa stolica Polski, jest obowiązkowym puktem wycieczki niemal każdego odwiedzjącego Małopolskę. W lecie tłumy turystów przyciągają górskie wędrówki oraz zachwycająca przyroda, w zimie zaś zjeżdżają tu miłośnicy białego szaleństwa. Niepowtarzalny widok majestatycznych Tatr oraz unikalna kultura i gościnność rodowitych górali sprawiają, że turyści chętnie tu wracają. Dzięki temu miasteczko tętni życiem cały rok, ale ma to też swoje złe strony, gdyż znalezienie noclegu od ręki zwykle graniczy z cudem.

Jeszcze kilka lat temu baza noclegowa Zakopanego opierała się głównie na hotelach o wysokim standardzie oraz na kwaterach prywatnych. Jednak na drogie hotele nie każdy mógł sobie pozwolić, a kwatery prywatne zwykle nie miały stron internetowych, przez co niemal niemożliwe było sprawdzenie standardu przed przyjazdem na miejsce. Często kupując kota w worku, turyści zastawali na miejscu zupełnie inną rzeczywistość...Teraz jednak Zakopane stało się bardziej przyjazne backpackersom poszukującym taniego, ale sprawdzonego zakwaterowania. Hostele w Zakopanem wyrosły jak grzyby po deszczu, zaspokajając tym samym najróżniejsze potrzeby i gusta.Hostels (po angielsku)
 


SEANS U WITKACEGO
18 sierpnia (czwartek) 2016, godzina 18:00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza (filia Muzeum Tatrzańskiego) Zakopane, ul. Zamoyskiego ...


Restauracja Regionalna Siuchajsko

reviewed on 29.04.2024
"Pyszne jedzenie, zawsze dużo gości, ale czas oczekiwania na dania nie był długi. Miła obsługa, super podejście do gościa. Menu - j..."
napisz w�asn� opini�


Zakopane - dojazd
Zakopane - komunikacja
wyszukiwarka
Wspólnie z Hostelbookers.com przygotowaliśmy dla Was łatwy i szybki sposób na znalezienie miejsca, które spełni wszystkie Wasze wymagania. Przejrzysta wyszukiwarka oraz prosty proces rezerwacji pozwoli Wam sprawnie załatwić wszystkie formalności, zostawiając więcej czasu na cieszenie się podróżą. Ale pamietajcie, w Zakopanem sezon trwa cały rok, więc zarezerwujcie nocleg już teraz!

Top Hostel

Krupówki 24

Top Hostel – to nowo odkryte miejsce w samym centrum K