VISITzakopane.pl


VISITzakopane.pl to propozycja ponad 70 apartamentów o najwyższej jakości, zlokalizowanych w centrum Zakopanego i Kościelisku. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie spokój, prywatność i doskonały wypoczynek. Zatrzymując się w apartamentach VISITzakopane.pl możecie liczyć na wiele udogodnień: parking, podziemny garaż, WiFi, komfortowo urządzone pokoje z TV i DVD, doskonale wyposażoną kuchnię, kominek, a w wybranych apartamentach możliwość korzystania z kompleksu SPA ( basen, sauna, jacuzzi ). Z większości naszych apartamentów można podziwiać panoramę Tatr z dominującym Giewontem. Wierzymy, że będzie to Wasz wymarzony nocleg.

VISITzakopane.pl in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Town Centre

adres:
ul. Tetmajera 35 lok. 12

telefon:
+ 48 600 49 49 49

fax:

EMAIL VISITzakopane.pl

VISITzakopane.pl stronaWybierz hotel
Wycieczki
Kursy narciarstwa

 


Zelek Zakopane
Krakow Apartments
Wroclaw Hotels

VISITzakopane.pl

"Meine Familie und ich verbrachten dort 5 fantastische Tage. Ein Paar Wörter die ich über VisitZakopane sagen kann - Sehr bequemes und geräumiges Apartement. Selbstverständlich war Die Küche voll ausgestattet. Blick aus dem Fenster - etwas Wunderbares. Wirklich zu empfehlen !"

Thomas
28.08.2012
Ocena
5/5

"Gościliśmy w Zakopanem 5 dni- apartament LUX . Dzieci były zachwycone szczególnie niezwykłym widokiem z okien i udogodnieniami w apartamencie. Wszedzie blisko spacerkiem na kolację czy obiad bez konieczności wyjeżdzania autem. Polecam wszystkim Zadowolona rodzinka."

Anna
27.08.2012
Ocena
3/5

"Korzystałem z waszego Apartamentu. Czysto, schludnie, dobra obsługa. Godne polecenia"

Piotr
25.08.2012
Ocena
5/5